Master E-Tech 100% electric

Master E-Tech 100% electric

vanaf € 51.695 zBTW

of € 599 /maand* zBTW in financiële renting

of € 1.119/maand2 zBTW in operationele leasing

Vraag een offerte aan

Master E-Tech 100% electric

L1H1 3.1T EV52 76 hp

catalogusprijs zBTW € 53.850

aanbevolen korting 1 - € 2.155


prijs zBTW 1 € 51.695

financiële renting vanaf € 599 /maand* zBTW

operationele leasing (Full services)
vanaf € 1.119 /maand2 zBTW

Vraag een offerte aan

standaarduitrusting

  • nieuwe batterij 52 kWh
  • passagiersbank vooraan 2 plaatsen
  • manuele airconditioning
  • centrale deurvergrendeling met radiofrequentie afstandsbediening
  • elektronische trajectcontrole ESC
  • koplampen met automatische ontsteking en ruitenwissers vooraan met regensensor
  • LED dagrijlichten
  • snelheidsbegrenzer op 100 km/u
  • zijschuifdeur rechts zonder ruit
  • achterdeuren 180° zonder ruiten
  • radio R&GO met DAB+
  • elektrische en verwarmbare buitenspiegels
  • bestuurderszetel, regelbaar in lengte met verstelbare rugleuning
  • getinte ruiten
  • spatlappen voor- en achteraan
  • noodremhulpsysteem
  • elektrische ruiten vooraan
  • eco-modusfunctie
Configureer dit model

(1) Aanbod geldig voor professionele klanten bij aankoop van het betreffende nieuwe Renault model en versie van 01/03/2023 tot en met 03/04/2023, geldig op een selectie van modellen/versies en onder voorbehoud van beschikbaarheid.

(2) Aanbod voor operationele leasing, 60 maanden - 100.000 kilometers. Betaling met bankomiciliëring: Onderhoud & herstellingen, verzekeringen, pechbijstand, onbeperkte zomer banden, afschrijving, interesten en taxen inbegrepen. Vaste bonus malus, forfaitaire schadeloosstelling koetswerk 2,5%. Offerte via Renault Business Finance, onderdeel van Axus NV - Bourgetlaan 42 - 1130 Brussel. Voor meer info bel 02/7301911. Offerte op basis van catalogusprijzen en tarieven geldend op 01/03/2023 en 15 dagen geldig onder voorbehoud van wijzigingen van de catalogusprijs, de prijs van opties en toebehoren, de korting. Onze offerte is slechts geldig na acceptatie van uw financieel dossier door onze kredietverzekeraar en na ondertekening van onze hoofdovereenkomst. Noch de opgave van de standaarduitrusting, noch de technische kenmerken zijn bindend.

(3) Recyclagepremie: Uit respect voor het milieu verbindt Renault zich ertoe uw oude voertuig te recycleren bij aankoop van een nieuwe Renault bedrijfswagen. Aanbod geldig bij aankoop van 01/03/2023 tot en met 03/04/2023. Niet cumuleerbaar met enige andere overnamepremie. Het niet meer in gebruik zijnde voertuig moet minstens zes maanden ingeschreven zijn op naam van de eigenaar van de nieuwe Renault en moet volledig zijn, met inbegrip van alle wettelijke boorddocumenten. De factuur en het inschrijvingsbewijs van de nieuwe Renault moeten op dezelfde naam en hetzelfde adres staan als het oude niet meer in gebruik zijnde voertuig.

De informatie over de modellen en hun kenmerken hoort bij een definitie op het ogenblik van de publicatie of update van de verschillende pagina’s van de website. Ze wordt slechts ter informatie gegeven en mag niet worden beschouwd als een contractueel aanbod van producten of diensten van Renault België Luxemburg, haar filialen of de leden van het RENAULT-netwerk. Fouten of vergissingen zijn mogelijk.